Корисник:Тиверополник/Архива 3

Македонија е сѐ што имаме

За мене

уреди
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
sr-2Овај корисник осредње говори српски језик.
hr-2 Ovaj suradnik osrednje govori hrvatski jezik.
bg-2 Тоэи потребител има познания на средно ниво по български език.
-
Овој корисник е член на македонската википедија од јули 2007.
Македонско етничко знамеОвој корисник е
чистокрвен Македонец.
1200+Овој корисник има напишано околу 1100 статии на Македонската википедија
Овој корисник е Струмичанец.
' Овој корисник верува во Исус Христос.
Овој корисник се интересира за историјата на Македонија.
Овој корисник смета дека религијата не треба да ги разделува луѓето на земјата
Овој корисник ужива кога пишува за крстоносните војни


Овој корисник е член на ВикиПроектот Јазик.

-

Овој корисник е економист.

-

Мои статии

уреди

-

- - -

- - -

- - -

- - -

- - -

- - -

- - -

- - -

- - -

- - - -

- - -

- - - -

- - - -

- - - -

- - - -

- - -

- -

- -

Награди

уреди

-

- -
За исклучителни придонеси на Македонската Википедија

-

За големите придонеси кои ги направи во врска со исламските верски објекти и исламската вера. Одлична работа! од MacedonianBoy

-

Податотека:Shahterskaya Slava 1st Degree.jpg
Специјален руски орден за статии за Русија на Македонската Википедија за Тиверополник од Рашо

-

Ерусалимска ѕвезда за напорната работа
од Kiril Simeonovski

-

Одбрана статија од овој корисник: Струмица Солун Киро Глигоров Крстоносни војни Џамија Ерусалим

-

-

ВикиПроект Економија Овој корисник е член на ВикиПроектот Економија.


FirefoxОвој корисник придонесува
користејќиMozilla Firefox.