Корисник:Тиверополник/Архива 2

Македонија е сѐ што имаме

Zlatnategla.jpg
За исклучителни придонеси на Македонската Википедија
Специјален руски орден за статии за Русија на Македонската Википедија за Тиверополник од Рашо (Раз)
Goldenwiki 1.5.png
Одбрана статија од овој корисник: Струмица Солун Киро Глигоров Крстоносни војни

|-

Википедија:Вавилон
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
sr-2Овај корисник осредње говори српски језик.
hr-2 Ovaj suradnik osrednje govori hrvatski jezik.
bg-2 Тоэи потребител има познания на средно ниво по български език.
Wikipedia-logo.png Овој корисник е член на македонската википедија од јули 2007.
Македонско етничко знамеОвој корисник е
чистокрвен Македонец.
500+Овој корисник има напишано околу 500 статии на Македонската википедија
Human Language Families (wikicolors).png Овој корисник е член на ВикиПроектот Јазик.
ВикиПроект Економија Овој корисник е член на ВикиПроектот Економија.


Coat of arms of Strumica Municipality.svg Овој корисник е Струмичанец.
' Овој корисник верува во Исус Христос.
Македонци.gif Овој корисник се интересира за историјата на Македонија.
ReligijneSymbole.svg Овој корисник смета дека религијата не треба да ги разделува луѓето на земјата
New-yahoomail.jpg Е-маилот на овој корисник е tiveropolnik_mkatyahoo.com
Krstaski stit.jpg Овој корисник ужива кога пишува за крстоносните војни
AdamSmith.jpg Овој корисник е економист.
FirefoxОвој корисник придонесува
користејќиMozilla Firefox.