Корисник:Тиверополник/Архива 6


Wiki letter w.svg
   
Nuvola apps chat.png
   
Goldenwiki 1.5.png
   
Crystal Clear app file-manager.png
   
Crystal Clear app lphoto.png
   
Придонеси
   
Разговор
   
Награди и одликувања
   
Идни проекти
   
Слики
   


mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
Wikipedia-logo.png Овој корисник е член на македонската википедија од јули 2007.


Coat of arms of Strumica Municipality.svg Овој корисник е Струмичанец.
Featured article star - check.svg Овој корисник ја подржува иницијативата 500 избрани статии
Податотека:Religious Symbols-ani.gif Овој корисник смета дека религијата не треба да ги разделува луѓето на земјата
New-yahoomail.jpg Е-маилот на овој корисник е tiveropolnik_mkatyahoo.com
Krstaski stit.jpg Овој корисник ужива кога пишува за крстоносните војни
WikiLogo20000 Igor.png Овој корисник ја напиша 20,000 статија на Wiki mk.Wikipedia-logo.png Овој корисник ја напиша 35,000 статија на Wiki mk.Последни статии од вкупно 132.962Уреди