Придонеси на корисникот ГП

Корисник со 48.099 уредувања. Сметката е создадена на 22 ноември 2010.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

23 септември 2023

22 септември 2023

21 септември 2023

20 септември 2023

19 септември 2023

18 септември 2023

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).