За мене уреди

Јазици и идеологија уреди

mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
fr-3 L'utilisateur parle
Français niveau avancé.
es-2 Este usuario puede contribuir con un nivel intermedio de español.
sr-4Овај корисник течно говори српски језик.
hr-4 Ovaj suradnik hrvatski razumije kao da mu je materinski jezik.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте ја Предлошка:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
bg-2 Тоэи потребител има познания на средно ниво по български език.Награда уреди

 
Те одликувам со Авијатичарска ѕвезда како признавање на твоите познавања и придонеси во областа на авијацијата. ---Raso mk 07:39, 11 август 2008 (UTC)

Статии уреди