Придонеси на корисникот Idioma-bot

Корисник со 5.830 уредувања. Сметката е создадена на 30 јануари 2008.
Оваа сметка е глобално заклучена. Повеќе информации ќе најдете во подробностите за глобалната сметка.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

5 март 2013

3 март 2013

2 март 2013

26 февруари 2013

25 февруари 2013

24 февруари 2013

23 февруари 2013

21 февруари 2013

19 февруари 2013

18 февруари 2013

15 февруари 2013

12 февруари 2013

11 февруари 2013

10 февруари 2013

9 февруари 2013

7 февруари 2013

5 февруари 2013

4 февруари 2013

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).