Оваа сметка е глобално заклучена. Повеќе информации ќе најдете во подробностите за глобалната сметка.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

25 октомври 2020

26 септември 2020

14 септември 2020

12 септември 2020

10 септември 2020

3 декември 2019

27 ноември 2019

18 октомври 2019

16 јануари 2019

11 јануари 2019

21 декември 2018

20 декември 2018

17 декември 2018

5 април 2017

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).