Придонеси на корисникот AvocatoBot

Корисник со 4.138 уредувања. Сметката е создадена на 21 јули 2011.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

27 февруари 2013

19 октомври 2012

10 септември 2012

8 септември 2012

31 август 2012

11 јули 2012

10 јули 2012

8 јули 2012

7 јули 2012

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).