Придонеси на корисникот Nickispeaki

Корисник со 138 уредувања. Сметката е создадена на 11 април 2009.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

2 октомври 2020

18 април 2019

20 февруари 2017

5 октомври 2016

18 февруари 2016

21 јануари 2015

6 јануари 2015

25 март 2014

24 март 2014

19 март 2014

24 февруари 2014

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).