Корисникот е од Украина.
Овoј корисник не ја признава независноста на Косово.
Корисникот е приврзаник на панславизмот.


Корисникот ја поддржува забраната за пушење.
Шах Корисникот игра шах.

Добредојдовте на мојата корисничка сметка!!!

Чернигов для прикладу Киев.

2014 Уреди

Житомир Кировоград Полтава

Статистика Уреди

18 лютого 2016 85.044


uk Українська мова для цього користувача є рідною.
ruРусскийродной язык этого участника.
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
mk-1Корисникот почетнички зборува македонски.