Придонеси на корисникот Ajta

Корисник со 3.892 уредувања. Сметката е создадена на 10 октомври 2006.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

18 мај 2023

10 март 2023

23 мај 2022

18 мај 2022

2 септември 2021

26 август 2021

21 јули 2021

9 јуни 2019

14 мај 2019

5 мај 2019

26 март 2018

15 март 2018

12 март 2018

11 март 2018

4 март 2018

27 февруари 2018

2 декември 2017

27 ноември 2017

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).