Разлика помеѓу преработките на „Општина Тополчани“

Додадени 2.206 бајти ,  пред 3 години
Создадена страница со: {{Инфокутија Општини во Македонија| | име=Општина Тополчани<br><small>денес дел од Општ...
(Создадена страница со: {{Инфокутија Општини во Македонија| | име=Општина Тополчани<br><small>денес дел од Општ...)
(нема разлика)