Придонеси на корисникот Dav

Корисник со 2.629 уредувања. Сметката е создадена на 3 септември 2007.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

31 јули 2023

18 мај 2022

8 мај 2022

3 мај 2018

7 јуни 2015

1 април 2015

19 април 2013

11 април 2013

10 април 2013

31 март 2013

26 март 2013

20 февруари 2013

21 ноември 2012

17 мај 2012

25 април 2012

8 март 2011

22 јануари 2011

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).