Придонеси на корисникот Новица

Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

30 јуни 2018

25 јуни 2013

  • 15:0315:03, 25 јуни 2013 разл истор +292 Н Разговор:МемСоздадена страница со: Треба да биде „мим“ бидејќи https://mk.wikipedia.org/wiki/Македонска_транскрипција_на_странски_... тековно

2 јули 2011

21 февруари 2011

17 јануари 2011

6 јануари 2011

26 септември 2010

8 септември 2010

24 ноември 2009

26 септември 2009

25 септември 2009

24 септември 2009

19 декември 2008

8 декември 2008

3 декември 2008

29 ноември 2008

16 ноември 2008

14 октомври 2008

13 октомври 2008

11 октомври 2008

10 октомври 2008

9 октомври 2008

8 октомври 2008

7 октомври 2008

30 септември 2008

27 септември 2008

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).