Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Архео-Карбинци“

Создадена страница со: {{Navbox |name = Архео-Карбинци |state = autocollapse |titlestyle = background-color:#1CE3DF |title = <font color=#FCFF00 >...
(Создадена страница со: {{Navbox |name = Архео-Карбинци |state = autocollapse |titlestyle = background-color:#1CE3DF |title = <font color=#FCFF00 >...)
(нема разлика)