Добре дојде!

Здраво, Royalcatlover, и добре дојде на Википедија! Благодарам за Вашите придонеси. Се надевам дека Ви се допадна проектов и дека одлучивте да останете. Еве неколку страници кои можеби ќе Ви се најдат како корисни:

Се надевам дека ќе уживате во уредувањето овде и во тоа што сте Википедијанец! Ве молам потпишувајте ги Вашите пораки на разговорните страници со внесување на четири тилди (~~~~); ова автоматски ќе го внесе Вашето корисничко име и датумот. Ако Ви треба помош, видете ја страницата Википедија:Прашања, прашајте ме мене на мојата страница за разговор, или поставете го прашањето на оваа страница, а потоа ставете {{помош}} пред прашањето. Уште еднаш, добре дојде!--Ehrlich91 (разговор) 21:59, 2 април 2020 (CEST)

Правам нова инфокутија за археолошките наоѓалиштаУреди

Здраво, Royalcatlover во моментов изготвувам нова архео инфокутија која нема да појавува грешка ќе сменам на Дебој и оттаму те замолувам во иднина да го користиш тој вид на инфокутија, поздрав и продолжи со добрите уредувања. --Инокентиј (разговор) 22:53, 21 мај 2020 (CEST)

    • Сепак извини нема да може не се соодветни една со друга. Продолжи како што ги правиш. Поздрав--Инокентиј (разговор) 23:34, 21 мај 2020 (CEST)