Разлика помеѓу преработките на „Зајда“

Додадени 1.557 бајти ,  пред 8 години
Создадена страница со: {{Infobox German location |Art = Град |image_photo = |Wappen = Wappen_Sayda.png |lat_deg = 50 |lat_min = 43...
(Создадена страница со: {{Infobox German location |Art = Град |image_photo = |Wappen = Wappen_Sayda.png |lat_deg = 50 |lat_min = 43...)
(нема разлика)