Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

11 ноември 2022

7 септември 2022

27 август 2022

20 август 2022

19 август 2022

17 август 2022

1 август 2022

30 јули 2022

28 јули 2022

  • 10:4410:44, 28 јули 2022 разл истор +8.623 Н Предлошка:Словенски изданија на ВикипедијаСоздадена страница со: {| style="width:100%; border-spacing:8px; margin:0 −8px" align="center" |class="MainPageBG" style="width:60%; border:1px solid #cedff2; background-color:#fff; vertical-align:top; -moz-border-radius:6px; border-radius:6px; -webkit-border-radius:6px" | {| border="0" cellpadding="5" cellspacing="5" style="width:100%" align="center" ! style="background:#cedff2; text-align:center; width:100%" colspan="10" | '''Словенски јазици|Слов...

26 јули 2022

25 јули 2022

4 септември 2021

28 август 2021

  • 08:5108:51, 28 август 2021 разл истор +3.082 Н Трговско друштвоСоздадена страница со: '''Трговското друштво''' е правно лице во коешто едно или повеќе лица вложуваат пари, ствари или права во имот што го користат за заедничко работење и заеднички ја делат добивката и загубата од работењето. Трговското друштво самостојно трајно врши... тековно

5 октомври 2019

28 јуни 2019

16 јуни 2019

15 јуни 2019

13 јуни 2019

12 јуни 2019

11 јуни 2019

9 јуни 2019

6 јуни 2019

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).