Придонеси на корисникот Li4kata

Корисник со 1.398 уредувања. Сметката е создадена на 1 октомври 2007.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

18 февруари 2014

22 јуни 2009

  • 14:5314:53, 22 јуни 2009 разл истор −7.246 Бугаритатарите са завоеватели на волжките бугари, немат никаква връзка со потеклото, се предпоставува дека бугарите са от турксо или иранско п

20 јуни 2009

21 мај 2009

14 април 2009

29 март 2009

28 март 2009

27 март 2009

25 март 2009

13 март 2009

3 март 2009

27 февруари 2009

25 февруари 2009

24 февруари 2009

20 февруари 2009

19 февруари 2009

16 февруари 2009

2 февруари 2009

23 јануари 2009

18 јануари 2009

13 јануари 2009

12 јануари 2009

9 јануари 2009

7 јануари 2009

4 јануари 2009

3 јануари 2009

2 јануари 2009

30 декември 2008

28 декември 2008

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).