Придонеси на корисникот Kalimerro

Корисник со 57 уредувања. Сметката е создадена на 12 ноември 2008.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

16 јуни 2009

19 мај 2009

4 мај 2009

6 март 2009

13 февруари 2009

9 февруари 2009

8 февруари 2009

7 февруари 2009

30 ноември 2008

22 ноември 2008

21 ноември 2008

19 ноември 2008

12 ноември 2008

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).