Придонеси на корисникот Darko gavro

Корисник со 96 уредувања. Сметката е создадена на 16 јануари 2009.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

5 јуни 2021

4 јуни 2021

6 октомври 2017

21 април 2017

6 јануари 2014

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).