Придонеси на корисникот Autobot

Корисник со 457 уредувања. Сметката е создадена на 1 декември 2009.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

4 февруари 2013

3 февруари 2013

2 февруари 2013

25 јануари 2013

6 јануари 2013

20 декември 2012

20 ноември 2012

14 ноември 2012

12 ноември 2012

9 ноември 2012

25 септември 2012

9 септември 2012

15 јуни 2012

14 јуни 2012

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).