Детали
Coat of arms of Skopje.svg
Овој корисник е скопјанец.
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
27 Овој Википедијанец има 27 години, 1 месеци и 25 дена
на 18 јануари, 2022.
Noia 64 apps karm.svg Овој корисник е активен на Википедија веќе
 1 година, 4 месеци и 13 дена.


Битно: