Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

10 јули 2012

6 јули 2012

5 јули 2012

3 јули 2012

24 јуни 2012

  • 14:1614:16, 24 јуни 2012 разл истор +2.792 с Корисник:FiriBotr2.7.3) (Робот: Додава af, als, am, an, ang, ar, arc, ast, az, ba, bar, bcl, be, bg, bn, br, bs, bug, ca, ch, chr, cs, cv, cy, da, de, dv, el, en, eo, es, et, eu, fa, fi, fo, fr, fur, fy, ga, gd, gl, gu, gv, he, hi, hr, hu, ia, id, is, ... тековно

21 јуни 2012

9 февруари 2011

10 јануари 2011

9 јануари 2011

8 јануари 2011

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).