Придонеси на корисникот Aspiriniks

Корисник со 45 уредувања. Сметката е создадена на 29 јануари 2010.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

4 јануари 2020

21 декември 2019

30 јуни 2019

13 ноември 2016

12 ноември 2016

19 октомври 2016

17 октомври 2016

13 април 2015

10 април 2014

29 април 2012

20 февруари 2012

19 февруари 2012

22 јуни 2011

22 мај 2011

4 ноември 2010

3 ноември 2010

30 октомври 2010

12 октомври 2010

7 октомври 2010

2 септември 2010

9 јули 2010

19 јуни 2010

23 мај 2010

13 мај 2010

8 мај 2010

21 април 2010

7 февруари 2010