Разлика помеѓу преработките на „Сара Цветановска“

Создадена страница со: {{Infobox handball biography|name=Сара Цветановска|image=thumb||fullname=Сара Цвета...
(Создадена страница со: {{Infobox handball biography|name=Сара Цветановска|image=thumb||fullname=Сара Цвета...)
(нема разлика)
1.634

уредувања