Разлика помеѓу преработките на „Мартин Костовски“

Создадена страница со: {{Инфокутија Функционер|name=Мартин Костовски|birth_name=Мартин Костовски|caption=|office=Пратен...
(Создадена страница со: {{Инфокутија Функционер|name=Мартин Костовски|birth_name=Мартин Костовски|caption=|office=Пратен...)
(нема разлика)
1.634

уредувања