Разлика помеѓу преработките на „Милош Константинов“

Додадени 1.052 бајти ,  пред 8 години
Создадена страница со: {{Инфокутија за личност |име=Милош Константинов |портрет= |px=150п |опис= |роден-дата= {{...
(Создадена страница со: {{Инфокутија за личност |име=Милош Константинов |портрет= |px=150п |опис= |роден-дата= {{...)
(нема разлика)