Разлика помеѓу преработките на „Пентагон“

Додадени 5.429 бајти ,  пред 11 година
Создадена страница со: {{Infobox military structure |name = Пентагон |location = Арлингтон,<!--Arlington is a county, and the casual "Arlington, VA" does not ...
(Создадена страница со: {{Infobox military structure |name = Пентагон |location = Арлингтон,<!--Arlington is a county, and the casual "Arlington, VA" does not ...)
(нема разлика)