Придонеси на корисникот Iacovibus

Корисник со 123 уредувања. Сметката е создадена на 20 мај 2006.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

4 февруари 2014

3 јуни 2007

1 јуни 2007

27 мај 2007

  • 13:4913:49, 27 мај 2007 разл истор +9.798 Н ДуховденНова страница: '''Педесетница''' (гр. πεντεκοστη лат. pentecoste, педесетница, педесетти ден): еден од најрадосните и ...

3 февруари 2007

8 јануари 2007

16 ноември 2006

1 октомври 2006

27 септември 2006

19 септември 2006

3 септември 2006

8 август 2006

30 јули 2006

29 јули 2006

28 јули 2006

27 јули 2006

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).