Придонеси на корисникот Doc James

Корисник со 49 уредувања. Сметката е создадена на 12 декември 2010.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

26 април 2018

6 март 2015

2 февруари 2014

25 јануари 2014

11 јануари 2014

10 јануари 2014

9 јануари 2014

5 октомври 2012

21 август 2012

30 јули 2012

15 јуни 2012

20 март 2012