Македонија на Зимските олимписки игри 1998: Разлика помеѓу преработките

с
Бот: козметички промени
с (Бот: козметички промени)
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.aafla.org/5va/reports_frmst.htm Официјални олимписки извештаи]
 
[[Категорија:Република Македонија на Олимписките игри|1998]]
941.847

уредувања