Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Јапонски текст“

нема опис на уредувањето
с (→‎top: Македонско име на предлошката, replaced: {{documentation}} → {{документација}})
Ознаки: Рачно отповикување Отповикано
| fix = Помош:Повеќејазична поддршка
}}<noinclude>
{{documentation}}
{{документација}}
</noinclude>