Разлика помеѓу преработките на „Манастир Арденица“

Додадени 3.370 бајти ,  пред 1 месец
Создадена страница со: '''Манастирот Рождество на Пресвета Богородица во Арденица'''<ref>{{cite book|title=Eastern Churches Jou...
(Создадена страница со: '''Манастирот Рождество на Пресвета Богородица во Арденица'''<ref>{{cite book|title=Eastern Churches Jou...)
(нема разлика)