Разлика помеѓу преработките на „Југотон“

Нема измена во големината ,  пред 11 месец
с
→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: официјална веб-страница → официјално мрежно место
с (clean up, replaced: .|publ → |publ (2))
с (→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: официјална веб-страница → официјално мрежно место)
== Надворешни врски ==
 
* [http://www.crorec.hr/], официјалнаофицијално веб-страницамрежно место {{Hr}}
 
[[Категорија:Издавачки куќи]]