Разлика помеѓу преработките на „Ива Димитриевска“

Создадена страница со: {{Infobox handball biography|name=Ива Димитриевска|image=thumb||fullname=Ива Димитр...
(Создадена страница со: {{Infobox handball biography|name=Ива Димитриевска|image=thumb||fullname=Ива Димитр...)
(нема разлика)
1.634

уредувања