Разлика помеѓу преработките на „Саед Џалили“

Додадени 64 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
с (Јазична исправка, replaced: Види исто така → Поврзано using AWB)
Ознака: Изворно уредување 2017
 
{{end box}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Џалили, Саед}}
[[Категорија:Иранци]]
[[Категорија:Политичари на Иран]]
1.724

уредувања