Разлика помеѓу преработките на „Хуан Хосе Лобато“

Одземени 2 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Достигнувања: Правописна исправка, replaced: Кастилја → Кастиља using AWB
Ознака: Изворно уредување 2017
с (→‎Достигнувања: Правописна исправка, replaced: Кастилја → Кастиља using AWB)
;2013
: 1. Сиркуто де Гечо
: 1. Етапа 2 Вуелта а КастилјаКастиља и Леон
: 4. Класика де Алмерија
: 6. Вуелта а Ла Риоха