Википедија:ВикиПроект Одржување: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
(→‎2. Слики: + алатки и категории)
Нема опис на уредувањето
# [[Корисник:Виктор Јованоски|Виктор Јованоски]]
# --[[Корисник:SmartM&amp;M|Макс]]<sup>([[Разговор со корисник:SmartM&amp;M|разговор]])</sup>
# [[Корисник:Stefan40-3e3e|Stefan40-3e3e]]<sup>[[Разговор со корисник:Stefan40-3e3e|WTF here!!]]</sup>
# /
# /
#