Придонеси на корисникот Stefan40-3e3e

Корисник со 7.023 уредувања. Сметката е создадена на 31 мај 2008.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

25 јануари 2018

5 мај 2012

1 мај 2012

30 април 2012

29 април 2012

28 април 2012

27 април 2012

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).