Придонеси на корисникот Vagobot

Корисник со 5.636 уредувања. Сметката е создадена на 24 јуни 2011.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

19 септември 2012

13 септември 2012

7 септември 2012

6 септември 2012

5 септември 2012

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).