Придонеси на корисникот Ivana22345

Корисник со 22 уредувања. Сметката е создадена на 1 февруари 2017.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

22 февруари 2018

21 февруари 2018

7 февруари 2018

8 јануари 2018

17 декември 2017

16 декември 2017

  • 18:3918:39, 16 декември 2017 разл истор +3.316 Н ГоСоздадена страница со: Го е мислена игра на табла за двајца играчи. Потеклото доаѓа од Кина, каде што оваа и...

15 декември 2017

  • 22:2322:23, 15 декември 2017 разл истор +2.161 Н ХарибоСоздадена страница со: Харибо е германска кондиторска компанија, основана во 1920 година од страна на Јохан...

5 април 2017

29 март 2017

7 март 2017

1 март 2017

22 февруари 2017

21 февруари 2017

5 февруари 2017

1 февруари 2017