Разлика помеѓу преработките на „Википедија:ВикиПроект Македонија/Градови“

готови 2 града
(→‎Југозападна Македонија: Го поблекувам зборот.)
(готови 2 града)
 
==Полошки регион==
*[[Гостивар]] {{Готово}}
*[[Тетово]] {{Готово}} + [[Податотека:LinkFA-star.png]]
----
# --[[User:Raso mk|Raso mk]] <small>([[User talk:Raso mk|разговор]])</small> 23:25, 28 декември 2008 (UTC) {{коментар}} Овие два града ги правам јас. И ги направив
 
==Југозападна Македонија==