Разлика помеѓу преработките на „Ашкенаска синагога (Истамбул)“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Ашкенашка синагога (Истанбул)
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Ашкенашка синагога (Истанбул))
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[АшкенаскаАшкенашка синагога (Истанбул)]]