Разлика помеѓу преработките на „Разговор за предлошка:Тврдини во Словенија“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Разговор за предлошка:Замоци и дворци во Словенија
Ознака: Ново пренасочување
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Разговор за предлошка:Замоци и дворци во Словенија)
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[Разговор за предлошка:Замоци и дворци во Словенија]]