Штајнау (Долна Саксонија): Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Замена со македонско име на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија
[проверена преработка][проверена преработка]
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
с (→‎top: Замена со македонско име на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија)
 
{{другиместа3|Штајнау}}
{{Инфокутија Место во Германија
{{Infobox German location
|name = Штајнау
|image_coa = DEU Steinau (Niederelbe) COA.jpg