Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Извршна власт“

с
→‎top: Јазично подобрување, replaced: серијалот → темата
с (Bot: Migrating 9 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q10771552)
с (→‎top: Јазично подобрување, replaced: серијалот → темата)
 
|- align=left style="font-size: 75%"
|
Овој серијал е дел од<br>серијалоттемата „[[Политика]]“
|- align=left style="font-size: 85%"
|