Разлика помеѓу преработките на „Димитар Бузлевски“

с
→‎Наводи: Додадена категорија
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
с (→‎Наводи: Додадена категорија)
 
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 1992]]
[[Категорија:Пратенички состав 1998-2002]]
[[Категорија:Апсолвенти на универзитетот „Св. Кирил и Методиј“]]