Разлика помеѓу преработките на „Национална арена „Тоше Проески““

с
→‎top: Јазична исправка, replaced: Национален фудбалски тим → Фудбалска репрезентација
(Одбиена последната промена (од 37.25.84.23) и ја поврати преработката 4242304 на Bjankuloski06)
Ознака: Рачно отповикување
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: Национален фудбалски тим → Фудбалска репрезентација)
оператор = [[ФФМ]]|
главен_изведувач = [[ГП Бетон]]|
играат = [[ФК Работнички]]<br />[[ФК Вардар]] <br />[[НационаленФудбалска фудбалски тимрепрезентација на Македонија]] | |
капацитет = 36.400 |
}}