Разлика помеѓу преработките на „Оржаново“

Одземени 28 бајти ,  пред 11 месец
с
→‎Надворешни врски: Исправено име на предлошка, replaced: {{Никулец за географијата на Албанија}} → {{Албанија-гео-никулец}}
с (Поднаслов за наводи и дотерување на табела)
с (→‎Надворешни врски: Исправено име на предлошка, replaced: {{Никулец за географијата на Албанија}} → {{Албанија-гео-никулец}})
== Надворешни врски ==
 
{{Никулец за географијата на Албанија-гео-никулец}}
 
[[Категорија:Села во Албанија]]